Need More Clouds

NEED MORE CLOUDS tworzą muzycy w wieku 14-17 lat, grupa działa od blisko dwóch lat. Ten rok rozpoczęli od występu podczas wielkiego finału WOŚP na tarnowskim Rynku, później były koncerty podczas m.in. tarnowskich Juwenaliów w cyklu „Demogramy” i w ramach Małopolskiego Przeglądu Talentów Muzycznych gdzie zdobyli 3 nagrodę i wyróżnienie dla najlepszego perkusisty. W lutym zaprezentowali swój pierwszy autorski utwór  p.t: „Granades behind flanges” pokazując jednocześnie teledysk do tego utworu. Piosenka ta wiele tygodni utrzymywała się w zestawieniu „Demogram” na antenie Radia RDN Małopolska.

need more clouds
Jesienią grupa Need More Cloud wzięła udział  w 8. edycji popularnego telewizyjnego show Must Be The Music. Ich występ podczas castingu głównego wzbudził zachwyt wymagającego Jury, kóre wystawiło grupie ocenę 4 razy “TAK”.
Jurorzy powiedzieli m.in.:
Piotr Rogucki – Spontaniczność, energia, która w was jest i tak naprawdę profesjonalizm, które bije z koncentracji na muzyce…wasza zabawa wynikała z tego jak ta muzyka was kręci. To było autentyczne i stuprocentowe i naprawdę super się na was patrzyło. Czad chłopaki, jak ja wam zazdroszczę.
Kora – Lubię jak misie dobierają się do miodu. I to jest właśnie to. Jesteście cudni, chcę was w półfinale na sto procent.
Elżbieta Zapendowska – I ja też chcę was w półfinale, robię przy was wykrzyknik i będziemy walczyć.
Adam Sztaba – Ja po prostu cały czas nie mogę uwierzyć jak patrzę ile macie lat, 14, 15 i wokal 17, tak? Zgadza się to? To ja już dziękuję i gratuluję z całego serca.

Skład Need More Clouds:
Kamil Dychtoń – wokal
Kuba Golec – gitara
Mikołaj Rękas – gitara
Gabriel Rękas – perkusja
Hubert Kapturkiewicz – bas
Zobacz profil zespołu na Facebook’u TUTAJ