« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Grupa Azoty TONE FESTIVAL

9 listopada 2020, 13:00 - 23:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie powtarza się co 1 dni/dzień, zaczynając się o 1:00pm.

Wstęp wolny

GRUPA AZOTY TONE FESTIVAL – PEŁNA INTEGRACJA!

 Już 17 września na tarnowskim Rynku odbędzie się Grupa Azoty TONE Festival – nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Tarnowa. Jest to nowa odsłona popularnej imprezy muzycznej organizowanej przez Grupę Azoty od pięciu lat. TONE Festiwal to muzyczne wielopokoleniowe spotkanie kultur.

Muzyczną podróż rozpoczniemy od koncertu tarnowskiego zespołu WASABI, który poniesie nas nurtami z pogranicza alternatywy, funky i rock. Następnie przed tarnowską publicznością wystąpi dobrze znany zarówno fanom muzyki lat 80., jak i współczesnym amatorom mocnego brzmienia zespół Kombi, którego przeboje od ponad trzech dekad nie schodzą amatorom elektro- i pop-rocka z ust. „Słodkiego miłego życia”, „Nasze randez-vous” czy „Pokolenie” – to hity, których nie może zabraknąć. Po megadawce pozytywnej energii zmienimy nieco muzyczne klimaty i rozpoczniemy wędrówkę z elektro-retro-fuzją utrzymaną w stylistyce żartobliwego pastiszu. Wszystko za sprawą grupy Modesta Pastiche. Połączenie elektroniki i dj-skiego pazura będzie jednak zaledwie namiastką tego, co czeka na tarnowian w dalszej części koncertu.

TONE_FSTVL_RGB_jasne_tloDrugą część Grupa Azoty TONE Festivalu rozpocznie znana i lubiana wokalistka Natalia Nykiel, której przebój „Bądź duży” zdobył został m.in. nagrodzony najwyższą statuetką w kategorii Eska TV Award.

Następnie na scenę zobaczymy zespół Wilki a później LemON – formacja o polsko-łemkowsko-ukraińskich korzeniach. Laureaci Fryderyków i Telekamer będą przedostatnim wykonawcą I edycji Grupa Azoty TONE Festivalu. Po godz. 21.00 rozpocznie się występ gwiazdy wieczoru Sebastiana Karpiela-Bułecki, szerzej znanego jako wokalistę ZAKOPOWER. Za sprawą połączenia tradycyjnych góralskich melodii i nowoczesnej klubowej muzyki ponownie na rynku zagości folkowo-rockowy nastrój. Aby przedłużyć muzyczne emocje, zapraszamy na After Party w Five Club (ul. Krakowska 5, Tarnów), gdzie o godz. 23:30 rozpocznie się koncert zespołu XXANAXX (impreza biletowana). Przewodnikiem na szlaku muzycznych doświadczeń będzie ponownie Irek Jakubek, którego głos na co dzień uwodzi słuchaczy RMF MAXX. Co ważne, tegoroczny Grupa Azoty TONE Festival nie ogranicza się jedynie do koncertów gwiazd muzyki. Tego dnia ma przewidujemy również od godziny 13:00 festiwal food trucków, atrakcje i animacje dla najmłodszych. Wszystko po to, aby podczas wydarzenia panowała atmosfera pikniku  dla całych rodzin.

Grupa Azoty TONE Festival – Pełna Integracja!

plan:

 17.09.2016 r. –  Rynek w Tarnowie

  • 13:00 – atrakcje na dzieci.
  • 14:00 – rozpoczęcie Grupa Azoty TONE Festival,
  • 14:05 – WASABI,
  • 15:00 – Kombi,
  • 16:15 – Modesta Pastiche,
  • 17:10 – Natalia Nykiel,
  • 18:20 – Wilki,
  • 19:40 – LemON,
  • 21:10 – ZAKOPOWER.

WSTĘP NA POWYŻSZE KONCERTY JEST BEZPŁATNY. 

After Party – zespół XXANAXX – Five Club; ul. Krakowska 5, Tarnów
koncert rozpocznie się ok. 23:30 (ok. godzinę po zakończeniu koncertu zespołu ZAKOPOWER na tarnowskim Rynku).

IMPREZA BILETOWANA

Szczegóły

Data:
9 listopada 2020
Czas:
13:00 - 23:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Rynek
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map