« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

30. tarnowski Finał WOŚP

30 stycznia 2022, 08:00 - 20:30

Udział bezpłatny

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 30 stycznia na ulice Tarnowa i regionu wyruszy 850 wolontariuszy, którzy będą zbierali pieniądze do puszek. Przygotowano także nowości w atrakcjach, ale nie zabraknie tych wydarzeń, do których tarnowianie już się przyzwyczaili.

Tradycyjnie odbędzie się zbiórka krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Szpitalnej. Odbędzie się również BAZAR NA STARÓWCE, zbiórka i atrakcje w CH MAX, a także tradycyjny Żurek, przygotowany przez Restaurację Tatrzańska, rozdawany na wynos przez dziennikarzy Radia ESKA.

Po raz pierwszy w Tarnowie gościć będziemy WRAK RACE, czyli wyścigi wraków, Quad, 4×4 i Cross oraz wiele atrakcji i liczne licytacje. Impreza odbędzie się na terenach przy ul. Dojazd.

Na 30 stycznia zaplanowano także atrakcje nad zalewem Kantoria. Mowa o zawodach wędkarskich organizowanych przez Koło Relaks PZW.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, które przygotowały wspólnie Rajtek Dziecięcy Raj oraz Prosto z Mostu Kępa.

klubie Forma będzie miał miejsce maraton fitness. Odbędzie się również bieg z pochodniami, którego uczestnicy wbiegną na Rynek przed godziną 20:00, tuż przed światełkiem do nieba.

Na terenie całego miasta zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla wolontariuszy, w których będą mogli odpocząć i rozgrzać się ciepłą herbatą oraz posilić się smacznym poczęstunkiem.

W wielu sklepach znajdują się puszki, do których można wrzucać datki. Odbędą się także licytacje w serwisie aukcyjnym Allegro.

Szczegółowy program 30. tarnowskiego Finału znajduje się tutaj.

Szczegóły

Data:
30 stycznia 2022
Czas:
08:00 - 20:30
Koszt:
Udział bezpłatny
Kategoria:

Organizator

Tarnowski Sztab WOŚP
Telefon:
501452936
Email:
wosp_tarnow@interia.pl
Strona internetowa:
www.wosp.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce

ulice miasta
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map
Telefon:
14