Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Aniołki Solskiego vol 1

18 października, godz. 19:00 - 20:30

18zł - 20zł

PIERWSZY, MUZYCZNY WYSTĘP ANIOŁKÓW SOLSKIEGO

18 października o godz. 19:00 na Scenie Underground tarnowskiego teatru Matylda Baczyńska, Monika Wenta i Piotr Niedojadło po raz pierwszy zaprezentują program „Aniołki Solskiego vol 1.” Znajdą się w nim ulubione utwory wykonawców, które będzie można wybrać z wyjątkowego Menu i zadedykować.

To nasz debiut jako Aniołki Solskiego. Wszyscy, którzy przyjdą w piątek, będą mieli niepowtarzalną okazję wyboru repertuaru. Nasz występ ma także charakter charytatywny. Zbieramy pieniądze na Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tarnowie – mówi aktorka, Matylda Baczyńska 

Pewnego dnia obudziliśmy się z przeczuciem, że gdzieś tam, może całkiem blisko, istnieją Nowe Możliwości i że oczekują od nas byśmy coś w tej sprawie zrobili. Żadne z nas nie wiedziało jakie to Możliwości i co konkretnie mielibyśmy robić, przeczucie jednak było tak silne i doskwierające, że postanowiliśmy coś przedsięwziąć. Na początek powołaliśmy do życia zespół Aniołki Solskiego a potem rozpoczęliśmy eksplorację. Wiedzieliśmy, że nie będzie lekko i że po drodze czeka nas wiele zasadzek i trudności, ale przekonanie o tym, że żadna nie jest ponad nasze siły (wszak poczuliśmy zew) sprawiło, że nie zatrzymamy się już i nie cofniemy. Jedną z najtrudniejszych przeszkód okazały się być ustanowione wcześniej granice naszych własnych możliwości, ale i  je sukcesywnie poszerzamy ucząc się gry na instrumentach i wyjątkowo trudnej sztuki jednoczesnego grania na nich i śpiewania. Radość z nowych odkryć i umiejętności jest tak wielka, że chcemy się nią dzielić, by ją mnożyć. I gdy tylko ta chęć pierwszy raz wypełniła nasze serca zrozumieliśmy, że te Nowe Możliwości, które nas wołały, to były Nowe Możliwości w praktycznym Podejściu Do Zagadnienia „Jak Pomagać?” Gdy jasnym stało się, że znamy odpowiedź na to pytanie, a brzmi ona „z radością”, wzięliśmy się prężnie do dzieła.

Efektem naszych dotychczasowych działań jest program „Aniołki Solskiego vol. 1” – wybraliśmy kilka piosenek, które lubimy i przygotowaliśmy je dla Państwa. Część z nich trafiła do specjalnego Menu, z którego będą mogli Państwo wybrać interesującą pozycję, zamówić i zadedykować drugiej połówce, przyjacielowi, pięknej nieznajomej lub sobie. Wybór potwierdza się przez wrzucenie dowolnej kwoty do puszki kwestowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Tarnowie.

Bilet normalny – 20 zł
Bilet grupowy – 18 zł (powyżej 4 osób)

Termin: 18.10.2019, godz. 19:00 Scena Underground

Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025

Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
18 października
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
18zł - 20zł
Kategoria:

Organizator

Teatr im. L.Solskiego
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
www.teatr.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
wwww.teatr.tarnow.pl