« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aniołki Solskiego i przyjaciele

4 lutego 2023, 18:00 - 19:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie w każdym [interwale] dniu (dniach), które rozpoczyna się od 6:00pm, powtarzając się do 5 lutego 2023.

30 zł – 35 zł

Już cieszymy się na spotkanie z naszymi fanami podczas kolejnej odsłony Aniołków. Jestem przekonana, że dostarczymy Państwu kilku niespodzianek – mówi Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna i jeden z Aniołków Solskiego. Tym razem do udziału w koncercie zaprosiliśmy naszych Przyjaciół, także czeka na Państwa kilka bardzo intrygujących duetów. Jak zawsze podczas koncertu Aniołków będzie można komuś pomóc finansowo – tym razem będzie to nasz teatr. Zebrane datki za zamówione piosenki zasilą fundusz na czerwcową premierę w Solskim.

Aniołki Solskiego w składzie Matylda Baczyńska, Monika Wenta i Piotr Niedojadło wzięli na warsztat muzykę z polskich filmów i seriali i przygotowali bardzo różnorodny program, pełen emocji i muzycznych wspomnień. Jeśli chodzi o instrumentarium, to w większości utworów można się spodziewać charakterystycznego dla „Aniołków…” brzmienia, czyli klawisze, bas, ukulele, ale kilka aranżacji może zaskakiwać. Wśród tytułów, które będzie można usłyszeć pojawią się m.in: „Wielka Miłość” z filmu „Uprowadzenie Agaty”, „Kołysankę Rosemary” z filmu „Dziecko Rosemary”, „Ruchome piaski” z filmu „Nocne graffiti”, „Deszcze Niespokojne” z serialu „Czterej Pancerni i Pies” i wiele innych.

4 lutego wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Zespół MONK, Żeński Kwartet Smyczkowy Con Affetto, wokaliści Natalia Zmarzły, Sławek Ramian, Beata Kania – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej wraz z pracownikami, Marcin Skóra – właściciel firmy EMES i partnerzy, Sławek Brotaj – V-ce Prezes Fundacji EMES i Przyjaciele, Tadeusz Trytek – zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, Lidia Jaźwińska –  Redaktor Niezależnego Serwisu Informacyjnego KADR, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni – młodzież ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”.

5 lutego wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Natalia Zmarzły, Marcin Skóra, Sławek Brotaj, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej Beata Kania wraz z pracownikami, Tadeusz Trytek, Lidia Jaźwińska, Artur Gawle – fotoreporter, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni.

4 i 5 lutego (sobota, niedziela) godz. 18.00, Duża Scena
Bilety normalny: 35 zł/os.
Bilety grupowy od 4 osób: 30zł/os.

Rezerwacja biletów: tel. 14 6883287, 668 323 998, 784 976 025

Kasa czynna od wtorku do piątku w godz.: 9:00 – 17:00 oraz w weekendy na dwie godziny przed spektaklem.

Gramy: 4 i 5 lutego o 18:00.
Ceny-30 zł -35 zł

Szczegóły

Data:
4 lutego 2023
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
30 zł – 35 zł
Kategoria:

Organizator

Teatr im. L.Solskiego
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
www.teatr.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
wwww.teatr.tarnow.pl