Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

„Dajcie mi tenora!”

8 marca 2017, godz. 18:30 - 21:30

70zł - 80zł

Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Wszyscy z drżeniem serca wyczekują wybitnego artysty. Jednak na chwilę przed uroczystą galą „Otella”, wszystko zaczyna się komplikować. Powodem tego są… humory głównej gwiazdy wieczoru. A co się stanie jeśli maestro zupełnie straci formę? Czy bez mistrza uda się uratować przedstawienie? Czy znajdzie się godny zastępca, który wcieli się w rolę Otella i zachwyci publiczność niebiańskim głosem?

DAJCIE MI TENORA! to mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze. To także opowieść o narodzinach nowej gwiazdy…

Bestsellerową komedię „Lend Me a Tenor!” napisał uznany autor broadway’owskich hitów – Ken Ludwig. Nowojorska realizacja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze z sukcesem przeniosło na scenę już ponad 200 teatrów na całym świecie. Sztukę przetłumaczono na szesnaście języków i wystawiono w dwudziestu pięciu krajach.

W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek! Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Autor: Ken Ludwig,

Reżyseria: Marcin Sławiński

Obsada: Olaf Lubaszenko, Elżbieta Romanowska, Artur Chamski, Andżelika Piechowiak, Halina Bednarz, Andrzej Blumenfeld, Marta Marzęcka, Łukasz Gosławski

Po spektaklu spotkanie z Olafem Lubaszenko w ramach cyklu „Spis Treści Poufnych”

Szczegóły

Data:
8 marca 2017
Czas:
18:30 - 21:30
Koszt:
70zł - 80zł
Kategoria:

Organizator

Centrum Sztuki Mościce
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl