« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Hip-hop z przesłaniem

28 sierpnia 2022, 10:00 - 12:00

wstęp wolny

Fundacja SNAP – Stop Narkotykom, Alkoholizmowi i Przemocy oraz Chrześcijańskie Centrum „Pan Jest Sztandarem” serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert Małgorzaty Lipińskiej-Wnuk z pokrzepiającym przesłaniem. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (28 sierpnia) o godz. 10 w budynku przy ul. Bandrowskiego 9. Wstęp wolny.

Niedzielny koncert promuje debiutancką płytę artystki zatytułowaną „Wracam”, na której znajduje się 11 autorskich utworów, będących swoistego rodzaju dokumentacją jej życia i drogi do prawdziwej wolności. W trakcie koncertu wokalistka i kompozytorka podzieli się ze słuchaczami swoją historią oraz opowie o pracy z osobami uzależnionymi, której się poświęciła.

Małgorzata Lipińska-Wnuk – kompozytorka, wokalistka, prezes Fundacji SNAP, konsultant do spraw profilaktyki, trener. Od 2016 r. związana z Fundacją SNAP, a wcześniej od 2007 r. ze Stowarzyszeniem Pomocy Arka Noego. Organizuje i uczestniczy w warsztatach profilaktycznych w szkołach, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych i zakładach karnych.

 

 

Organizator: Fundacja SNAP – STOP NARKOTYKOM ALKOHOLIZMOWI PRZEMOCY

Miejsce: Chrześcijańskie Centrum Pan Jest Sztandarem, ul. Bandrowskiego 9, Tarnów

Data: 28 sierpnia 2022, godz. 10.00

Koszt – wstęp bezpłatny

 

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2022
Czas:
10:00 - 12:00
Koszt:
wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Chrześcijańskie Centrum Pan Jest Sztandarem
ul. Bandrowskiego 9
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli