« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JESUS CHRYSLER SUICIDE / support: BULDOŻER

7 października, 19:00

30zł
Grupa JESUS CHRYSLER SUICIDE (JCS) powstała w 1991 roku z inicjatywy wokalisty, autora tekstów i kompozytora Tomasza “Szamota” Rzeszutka.
Połączenie industrial rocka, punka, metalu, grunge i psychodelii, oraz duża dawka surrealizmu i czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy twórczości Jesus Chrysler Suicide.
Jednym z największych atutów tego zespołu są koncerty, naładowane dużą dawką energii płynącej ze sceny. JCS zagrał na wielu festiwalach m.in.: Jarocin, Odjazdy, Castle Party, Polnishe Independent Festival w Berlinie, czy Teuto Karpaten Beat w Bielefeld. Grupa dzieliła też scenę z takimi formacjami jak Life Of Agony, Pro Pain i VoiVod na ich koncertach w Polsce.
Zespół zarejestrował 8 płyt, a wśród nich nagraną w 1995 roku, najbardziej uznaną przez fanów i media – “Schizovirus 0”, która w podsumowaniu miesięcznika “Tylko Rock”, znalazł się na liście stu najlepszych płyt lat 90 .
W 1999 roku wydana została płyta Jesus Chrysler Suicide “Eso Es”. Grupa została nagrodzona za to wydawnictwo nominacją do nagrody “Fryderyk’99” w kategorii “hard and heavy”.
W 2007 roku zespół udostępnił swój utwór “Thrown The Stone” na składankę z muzyką inspirowaną grą “Wiedźmin – The Witcher”
24 maja 2022r. Jesus Chrysler Suicide wydał swój ósmy album w dorobku zatytułowany “Rexpublica Lunatica”, którego promują następujące single: “Taste of Heaven”, “Beretta Vendetta” i “Dance Macabre”.
JCS :
Tomasz “SzamoT” Rzeszutek – wokal
Marcin “Baran’ Barański – bas
Michał “Balon” Balogh – bębny
Jerzy “Diabeł” Tomczyk – gitara, chórki
Robert “Pingwin” Grubman – gitara
Grzegorz “Yagas” Łagodziński – klawisze, chórki
Support:
BULDOŻER! czyli rockowe granie z Rzeszowa.
Buldożer jest efektem miłości muzyki, obserwacji świata, relacji międzyludzkich i transcendentnych.
Krzysztof Kłos: gitara, wokal
Rafał Kłos: bębny
Michał Pszona: bas
Data założenia: 2016
Bilet: 30 zł (w dniu koncertu)

Szczegóły

Data:
7 października
Czas:
19:00
Koszt:
30zł
Kategoria:
Strona internetowa:
https://fb.me/e/1OKfHMNBf

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Stowarzyszenie “Przepraszam”
Rynek 9
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map