« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klub Komediowy z zimowym numerem „Przekroju”

27 lutego, 19:00 - 21:00

Zaproszenia

Lutowy Klub Komediowy Kwartalnika Przekrój, który miał się odbyć w Piwnicach TCK już jutro, 27 lutego został odwołany.
Poniżej przedstawiamy oświadczenie redakcji, która jest odpowiedzialna za organizację wydarzenia:

“Szanowni Tarnowianie
z przyczyn zupełnie od nas niezależnych, zmuszeni jesteśmy odwołać wizytę w Waszym mieście, o czym zawiadamiamy z bólem nie tylko serca, ale i gardła. Powikłania związane z przedwiośniem uniemożliwiają tym z nas, którzy się do Was wybierali, podróże dalsze niż do lokalnych przychodni. Obiecujemy, że w najbliższym możliwym terminie zjawimy się u Was zdrowi, radośni i silni. 

Wasz,
Zespół Przekroju”

Zapraszamy na spektakl zainspirowany najnowszym numerem „Przekroju”. Redakcja kwartalnika przedstawi swoje ulubione fragmenty i ilustracje z najnowszego numeru pisma. Będzie to materiał wyjściowy do scen, które zagrają improwizatorzy z Klubu Komediowego. Powstaną one na żywo, na oczach publiczności, bez ustalonego wcześniej scenariusza!

Fragmenty przeczytają:
Marek Raczkowski
Karina Piwowarska
Aleksandra Skórzak

Zimowy „Przekrój” to kolejna porcja esejów, wywiadów, felietonów, tekstów literackich i recenzji. W numerze m.in. opowiadanie Olgi Tokarczuk o tym, jak Bóg stworzył narkotyki, i wywiad Artura Zaborskiego z Morganem Freemanem. Paulina Wilk pisze o zanieczyszczonych hałasem miastach, Anna Berestecka o islandzkich strategiach przetrwania, a Wojtek Antonów o najsłynniejszym węgierskim rabusiu. Prócz tego rubryki stałe, a wśród nich nowe żarty rysunkowe Marka Raczkowskiego i przyprawiająca o zawrót głowy krzyżówka. Zimowy „Przekrój” będzie również do czytania i słuchania na stronie przekroj.pl.

Dla widzów przewidzieliśmy niespodziankę!

Wstęp: wolny z zaproszeniem/liczba ograniczona (zaproszenia jednoosobowe będzie można pobrać w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5 od 11.02.20 od g. 10:00 do 18:00).

Szczegóły

Data:
27 lutego
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Zaproszenia
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Tarnowskie Centrum Kultury
Rynek 5
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl