« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert “10 Tenorów”

3 marca 2023, 19:00 - 21:30

100 zł – 130 zł

Potrafią wszystko (nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie… Co więcej – dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach.

Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych – wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że “We Are The Champions”.

Wybitne męskie głosy, wspaniała prezencja i dowcip wykonawców – śpiewaków i orkiestry – to wszystko sprawa, że koncert pozostaje na długo w pamięci. Moc wrażeń i wzruszeń, które poruszają najskrytsze zakamarki duszy.”

Jeden tenor to już prawdziwa gratka dla zmysłów, trzech tenorów przenosi nas na niezwykłą ścieżkę, wibrujących w ciele dźwięków, a dziesięciu tenorów na jednej scenie, w idealnie zgranych kompozycjach muzycznych, współpracujących, a nie rywalizujących ze sobą to musi być spektakl poruszający każdym najmniejszym fragmentem duszy. Koncert 10 tenorów jest wydarzeniem, który powstał we współpracy z najlepszymi głosami Europy. To ponad 10-krotnie więcej talentu na scenie, niż podczas klasycznego koncertu operowego. Występują tenorzy z Polski i Ukrainy, łącząc głosy, kultury i temperamenty w jeden wyjątkowy spektakl będący niezwykłą fuzją, powstałą z opery i operetki, musicalowej muzyki i szlagierów pop.

Czas trwania: 135 minut (przerwa – 15 minut)

Szczegóły

Data:
3 marca 2023
Czas:
19:00 - 21:30
Koszt:
100 zł – 130 zł
Kategoria:

Organizator

Centrum Sztuki Mościce
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl