« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koniec sezonu w Amfiteatr Cafe – Nieprzyjaciele

4 października 2020, 17:00 - 19:00

Wstęp wolny

To nieubłagany koniec sezonu. Piękne i trudne dla nas wszystkich lato rozpieściło nas pogodą. Wy zawsze miło otaczaliście nas swoją obecnością! Niestety, już od teraz jesienna aura za oknem daje się we znaki. Ten weekend to ostatnia szansa, aby wypić naszą aromatyczną kawę czy spotkać się przy lampce pysznego wina. Zapraszamy do nas na ostatni w tym sezonie klimatyczny wieczór. Będzie to symboliczne zamknięcie drzwi Amfiteatr Cafe i rozpoczęcie czasu zimowego oczekiwania w ciepłym kocyku na nasze kolejne spotkania.

Już teraz gwarantujemy – nie zostawimy Was na tę przerwę bez dobrych wspomnień! Zadbają o to Nieprzyjaciele – Milena i Dominik. Muzyka prosto z ich serc będzie płynąć u nas już od godz. 17:00. Zapowiada się energicznie i radośnie, ale na pewno nie zabraknie też klimatycznych, nostalgicznych momentów. Może nawet uraczą nas nutą romantycznych piosenek? Wszystko okaże się już w niedzielę!

Pogoda zapowiada się świetnie! Ale i dla tych wymagających szczególnego ciepła przygotujemy kocyki i gorącą herbatkę! Koncert odbędzie się plenerowo, na tarasie kawiarni. Leżaczki czekają!

Zapraszamy Was serdecznie do Amfiteatr Cafe!

Szczegóły

Data:
4 października 2020
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Amfiteatr Letni
ul. Kopernika 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli