« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KROKE – Kolędy Świata

2 lutego, 19:00 - 20:30

84 zł

Święta już za nami, ale duch świątecznego czasu jest jeszcze blisko i póki możemy, zostańmy w tej atmosferze jeszcze przez chwilę, bo świąteczny czas to po prostu czas wytchnienia, serdeczności, życzliwości, spokoju, radości, a tego wszystkiego tak bardzo brakuje nam dzisiaj. Mamy właśnie okazję, dzięki koncertowi zespołu Kroke, być częścią tego pięknego wieczoru.

Kroke ma już od wielu lat ugruntowaną pozycję na scenie muzycznej całego świata, koncertując z powodzeniem na wszystkich kontynentach od ponad trzydziestu lat.
Ci, którzy choć raz mieli możliwość posłuchać KROKE na żywo, wiedzą, że koncert w Ich wykonaniu to niepowtarzalna podróż emocjonalna w różne obszary świata, ale też muzyka wymykająca się prostym klasyfikacjom.

Artyści KROKE to absolutni mistrzowie występujący w składzie:
Tomasz Kukurba – grający na altówce, fletach, wykonujący charakterystyczne wokalizy,
Jerzy Bawoł – grający na akordeonie
Tomasz Lato – grający na kontrabasie.
Czasami z zespołem gościnnie występuje Sławek Berny grający na perkusji. Tak będzie i tym razem.

Repertuar, który usłyszymy na koncercie jest również absolutnie wyjątkowy i nieoczywisty, bowiem z jednej strony będą to kolędy świata, a z drugiej będą to kompozycje, których nie usłyszymy w wykonaniu innych artystów wykonujących świąteczny repertuar.
Dzięki KROKE usłyszymy utwory tradycyjne z Irlandii, Szwecji, Francji, Hiszpanii, Danii, Rumunii, Kornwalii, Niemiec oraz Polski w aranżacjach będących między innymi efektem podróży muzycznych i poznawania różnorodności kultur naszego świata.

2 lutego 2024 godz. 19.00

Sala Koncertowa ZSM

Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/390519

Szczegóły

Data:
2 lutego
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
84 zł
Kategoria:

Miejsce

Sala Koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych
Lippóczy’ego 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 621 04 08
Strona internetowa:
www.zsmuz.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli