« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

"Nie – Byt?"

6 czerwca 2016, 08:00 - 17:00

Wstęp wolny

Fundacja Promocji Artystycznej Aspiranci zaprasza na wystawę “Nie – Byt?”

“Art Squat”, Rynek 15 (Pierwsze piętro)

Wystawa czynna do 26.06.2016 r.

Artyści: Zofia Dziurawiec, Amelia Chwałek. Gabriela Basta, Kinga Syrek, Dominik “EK” Mika, Jola Trybulec, Monika Madurska.

Kurator: Łukasz Lucjusz Dubin

Współpraca: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Tarnowski, Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa.

Program towarzyszący:

25.06 (sobota) – Warsztaty Twórcze (Szczegóły w osobnym wydarzeniu)

26.06 (niedziela) – Kuratorskie oprowadzanie po wystawie wraz z udziałem artystów, g. 14.00

Nic nie jest zawieszone w próżni – wszystko się zmienia. Nieubłaganie płynie czas, a społeczeństwo i otaczająca nas przestrzeń ciągle ewoluują. Życie to nieustanność przemian, rozwoju, małych i wielkich rewolucji. To ciągłość poszukiwania nowych i niekonwencjonalnych rozwiązań, które zmieniają oblicze codziennej rzeczywistości.

Także Tarnów – mimo społeczno-gospodarczych problemów, dużego współczynnika emigracji – jest miejscem pełnym możliwości, sfer bezustannych przemian oraz perspektyw dla osobistego, społecznego czy gospodarczego rozwoju. Wielu codziennie zadaje sobie pytania: być, czy mieć? Zostać, czy może wyjechać? To niewątpliwie element charakteryzującej nas egzystencjalnej rozterki o przyszłość, współczesny świat i osobisty byt, bądź niebyt…!

Nie – Byt? Poprzez sztukę pochodzących z Tarnowa artystów młodego pokolenia. spróbuje odpowiedzieć na pytanie o przyszłość i codzienną egzystencję. Zarówno tę miasta Tarnowa, jak i również osobistą, indywidualną.

nie-byt_plakatnastrone

Szczegóły

Data:
6 czerwca 2016
Czas:
08:00 - 17:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Art Squat
Rynek 15
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14