Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki – Inauguracja 32. TNF

21 kwietnia 2018, godz. 19:00 - 21:00

50zł

32. edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej w sali kina Marzenie zainaugurowana zostanie koncertem duetu: Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki – We Dwóch Tour, 21 kwietnia 2018 r.

Inauguracja 32. TNF
Miejsce: Kino Marzenie (Tarnów, Staszica 4), 
Data: 21.04.2018 r. (sobota), godz. 19.00
Bilety: 50 zł. Przedsprzedaż od 23 marca 2018. Bilety dostępne w kasie kina oraz on-line.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.
Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.
Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.
Jeśli chodzi o brzmienie i character muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.
Album “Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty.

Łukasz Borowiecki – producent muzyczny, kompozytor i multiinstrumentalista łączący tradycję i zamiłowanie do instrumentów akustycznych z absolutną fascynacją światem muzyki elektronicznej, eksperymentalnej i klubowej tworzonej z pomocą wyrafinowanych narzędzi i współczesnych technik studyjnych otwierających przestrzeń dla nowych środków wyrazu.
Założyciel zespołu „Jamal”, producent i współautor debiutanckiego albumu „Rewolucje” z którego pochodzi utwór „Policeman”.
Autor i producent utworu „Freeman” z płyty „Rythm & Hymns” brytyjskiej grupy Mattafix.
Producent płyty „Myśliwiecka” Artura Andrusa która była najlepiej sprzedającą się płytą w 2012 roku w Polsce (potrójna platyna) i kolejnej „Cyniczne Córy Zurychu”. Autor muzyki do piosenek Artura Andrusa m.in. „Baba na psy”, „Bambino jazzu”, „Cyniczne Córy Zurychu”, „Glanki i pacyfki”, „Królowa nadbałtyckich raf”.
Producent i współautor płyty „Opowiem Ci o mnie” Pawła Domagały.
Kompozytor muzyki do spektakli teatralnych – „Makbet” Williama Shakespeare’a i „Bohaterowie” Anny Wakulik w teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, „Tango” Sławomira Mrożka w teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, „Koralina” w teatrze lalek „Pinokio” w Łodzi. „Moralność pani Dulskiej” w teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Współautor muzyki do spektaklu „Madame” w Teatrze na Woli im. Tadeusza Łomnickiego.
Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2018
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
50zł
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Kino „Marzenie”
ul. Staszica 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 888 885
Strona internetowa:
www.tck.pl