« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pierwsze urodziny Dom.Ku

15 grudnia 2023, 17:00 - 22:00

Wstęp wolny
Rok minął, od otwarcia zupełnie nowej placówki kulturalnej na osiedlu Westerplatte – którą mamy nadzieję – pokochaliście tak mocno, jak my. To już roczek Dom.Ku! Zarezerwujcie czas i włóżcie kolorowe stroje na to radosne świętowanie!
Za nami ponad 140 imprez, niemal 150 warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, odwiedziny kilku tysięcy ludzi. To niemało pracy i wysiłku, ale też ogrom radości i dobrej energii, którą się z nami dzielicie. To dzięki Waszemu entuzjazmowi wciąż nam się chce.
Dzięki Waszej obecności wciąż czujemy wenę, by budować tarnowską społeczność – pozytywnie nastawioną, wspierającą, zaangażowaną w rozwój Tarnowa. Naszego wspólnego, może najważniejszego miejsca na Ziemi.
Świętowanie zaplanowaliśmy w słodkim stylu (zapoczątkowanym przez Tomasza Kapturkiewicza, naszego ojca-dyrektora, podczas otwarcia w 2022 roku).
W programie urodzinowym:
godz. 17:00: Quiz – potyczki na wiedzę o kulturze i klimatach Tarnowa (z filiżanką czarnego humoru) pomiędzy drużynami 3-osobowymi wystawionymi przez zaproszone instytucje kultury, przedstawicieli samorządu i instytucje miejskie (z którymi współpracowaliśmy).
Jeśli chcecie się z nimi zmierzyć – zapraszamy! Zgłoszenia drużyn trzyosobowych na maila: mtrusz@tck.pl
Mieszkańców zapraszamy do obserwowania zmagań Quizowych, dopingowania i pilnowania wyników. Oczywiście zwycięzcy zgarniają nagrody!
godz. 18:10: oficjalne otwarcie imprezy urodzinowej, słów kilka o Dom.Ku, podsumowanie pierwszego roczku i czas na życzenia;
godz. 19:00 – 19:30: nie byle jaki pokaz iluzji w wykonaniu Kamila Małochleba;
godz. 19:30 – aż do ciszy nocnej – potańcówka prowadzona przez dj’ów i animatorów znanych z letnich potańcówek w Amfiq. Weźcie wygodne buty na zmianę! W pierwszej przerwie wybierzemy 12 kartek z życzeniami, które dla nas napiszecie podczas urodzin. Dla ich autorek i autorów rozdamy niespodzianki od Tarnowskiego Centrum Kultury. Każdego gościa urodzinowego prosimy o dwa prezenty: dodanie własnego ogniwa do świątecznego dzieła, które powstanie podczas imprezy i napisanie dla nas życzeń albo listu. Można to będzie zrobić na imprezie. No i musicie nam pomóc zjeść tę całą czekoladę!

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2023
Czas:
17:00 - 22:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Dom Kultury Westerplatte 8a
Telefon:
14 696 51 00
Email:
westerplatte@tck.pl
Strona internetowa:
http://www.tck.pl/

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Dom Kultury Westerplatte 8a
Westerplatte 8a
Tarnów, Polska - małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map