« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik ogrodniczy

28 maja, 12:00 - 19:00

Udział bezpłatny

W niedzielę 28 maja na terenach przyległych do Pałacu Sanguszków odbędzie się kolejna edycja Pikniku Ogrodniczego. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

W ramach wydarzenia na dzieci czekać będą konkursy i zagadki, zawody sportowe, dmuchane zjeżdżalnie oraz bańki mydlane, z kolei osoby interesujące się przyrodą z pewnością poświecą swoją uwagę Akademii Młodego Ogrodnika oraz warsztatom dekoracyjnym Przyroda w Słoiku.

Program przewiduje ponadto: pokaz carvingu (rzeźbienia w warzywach i owocach), bukieciarstwa i dekorowania ciast. Wśród atrakcji będą również przejażdżki konne dla najmłodszych, pszczeli ogródek oraz wystawa projektów ogrodów.

W trakcie Pikniku będzie można odwiedzić Mobilne Centrum Edukacyjne – przestrzeń szkoleniową wypełnioną nowymi technologiami. Multimedialna klasopracownia „iLAB”, wirtualna rzeczywistość oraz gry 3D, a także możliwość poznania najnowszych urządzeń interaktywnych to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać w charakterystycznej ciężarówce MCE.

Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście poczęstunku w postaci ciast, bigosu, kiełbasy z grilla. Piknik rozpoczniemy od występu Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk, a zakończymy zabawą taneczną z orkiestrą ALBATROS.

Początek imprezy o godzinie 12.15. Organizatorami są Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych w Tarnowie oraz Regionalny Punkt Informacyjny FRSE działający w ZSE-O. Wydarzenie finansują Urząd Miasta Tarnowa na wniosek Rady Osiedla Nr 6 „Gumniska Zabłocie”, Rada Rodziców przy ZSE-O oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Szczegóły

Data:
28 maja
Czas:
12:00 - 19:00
Koszt:
Udział bezpłatny
Kategoria:

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce

Park Sanguszków
ul. Sanguszków
Tarnów, małopolskie 33-110 Polska
+ Google Map
Telefon:
14