« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przygoda na podwieczorek – drugie spotkanie „Opowieści z Afryki”

17 maja 2023, 18:00 - 19:30

Wstęp wolny

Zapraszamy na opowieści z podróży do Afryki! Relacje z podróży naszych gości trzykrotnie zdobyły tytuł Relacji Roku, przyznawany przez Fly4free – największy portal dla podróżników. Nasi goście byli w  miejscach, do których nie można dotrzeć bez uzbrojonych ochroniarzy. Byli  też w miejscach, do których bardzo trudno się dostać bez składanego, podróżnego nocnika. Dotarli do najbardziej niegościnnego rejonu na ziemi, a hieny skakały im po plecach.  Etiopia, Kenia, Gambia i Senegal w opowieściach Magdy Trusz i Marcina Sobczyka. Wstęp bezpłatny.

Cykl „Przygoda na podwieczorek” to spotkanie z opowieścią i drugim człowiekiem. Każdy z nas nosi w sobie ciekawe historie. Niektóre dotyczą interesującego zawodu, inne odwiedzin w niecodziennym miejscu lub przygody na osiedlu. To, co dla kogoś jest zupełnie zwyczajne, dla innego może wyglądać jak niesamowita przygoda! Dzielmy się tymi historiami.

Zapraszamy osoby, które chcą zaprezentować się podczas kolejnych spotkań. Propozycje można przesyłać na adres: westerplatte@tck.pl

Szczegóły

Data:
17 maja 2023
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Dom Kultury Westerplatte 8a
Telefon:
14 696 51 00
Email:
westerplatte@tck.pl
Strona internetowa:
http://www.tck.pl/

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Dom Kultury Westerplatte 8a
Westerplatte 8a
Tarnów, Polska - małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map