« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przygoda na podwieczorek – Skrzydła zostawiam na półce

14 listopada, 18:00 - 19:30

Wstęp wolny

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Janowską-Ptasznik, którą wiele osób zna jako przewodniczącą szkolnej rady rodziców, fryzjerkę, ale można powiedzieć, że z zawodu jest… społeczniczką. Beata organizuje akcje pomocowe, właściwie jedna po drugiej… Akcja pomocowa w wykonaniu Beaty nigdy się nie kończy, ale za to ma wiele happy endów! Pytania o to, jak prawdziwie pomagać, zadają jej nawet ludzie pracujący na rzecz gmin. Okazuje się, że posiadanie środków na wsparcie potrzebujących nie jest wyznacznikiem skuteczności…

Jak to się dzieje, że obok kolejnych potrzebujących Beata – dla równowagi – przyciąga kolejnych pomagających? Jak znajduje czas na pomoc innym, godząc wsparcie wolontariackie z życiem rodzinnymi i pracą na pełen etat? Co jej daje siłę? Wpadnijcie wieczorem do Dom.Ku poznać anielicę tarnowskiego wolontariatu i dajcie się wkręcić w pomaganie. Spotkanie poprowadzi Dorota Omylska.

Cykl „Przygoda na podwieczorek” to spotkanie z opowieścią i drugim człowiekiem. Każdy z nas nosi w sobie ciekawe historie. Niektóre dotyczą interesującego zawodu, inne odwiedzin w niecodziennym miejscu lub przygody na osiedlu. To, co dla kogoś jest zupełnie zwyczajne, dla innego może wyglądać jak niesamowita przygoda! Dzielmy się tymi historiami.

Szczegóły

Data:
14 listopada
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Dom Kultury Westerplatte 8a
Telefon:
14 696 51 00
Email:
westerplatte@tck.pl
Strona internetowa:
http://www.tck.pl/

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Dom Kultury Westerplatte 8a
Westerplatte 8a
Tarnów, Polska - małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map