Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Sam Childers – „Kaznodzieja z karabinem”

25 marca, godz. 19:00 - 21:00

Wstęp wolny

25 marca w Kinie „Marzenie” odbędzie się spotkanie, którego gościem będzie znany na całym świecie ze swojej działalności charytatywnej w Afryce Sam Childers. Spotkanie będzie poprzedzone projekcją filmu „Kaznodzieja z karabinem” opartego na historii życia Sam Childers’a.

W tym dniu odbędą się dwa spotkania:

godz. 9.30 – seans i spotkanie dla uczniów z tarnowskich szkół (prosimy o wcześniejszą rezerwację grup szkolnych pod nr tel.: 14 688 88 85)
godz. 19.00 – seans i spotkanie dla mieszkańców (wstęp wolny)

Sam Childers to były kryminalista i handlarz narkotykami, który przeżył niezwykłą przemianę i z gangstera stał się skutecznym obrońcą tysięcy afrykańskich dzieci – porwanych i osieroconych ofiar afrykańskich wojen. Historia życia naszego niezwykłego gościa została przedstawiona w filmowej superprodukcji pt. „Kaznodzieja z karabinem” (z udziałem Gerarda Butlera i Michaela Shannona). Organizacja „Angels of East Africa”, założona przez Sama Childersa, pomaga dzieciom, których rodziny zostały zamordowane przez rebeliantów, ratuje ofiary handlu ludźmi i wspiera innych poszkodowanych w działaniach wojennych w Ugandzie, Sudanie Południowym oraz Etiopii. W sierocińcu założonym przez „Angels of East Africa” w Sudanie (tzw. „Childrens Village Orphanage” w Nimule) przebywa obecnie około 300 uratowanych i wyrwanych wojnie dzieci.  Nasz gość podzieli się ze słuchaczami swoim doświadczeniem życiowym oraz przedstawi historię swojej zwycięskiej walki z nałogami.

Zapraszamy na spotkanie.

 

Szczegóły

Data:
25 marca
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Urząd Miasta Tarnowa
Telefon:
14 688 90 95
Strona internetowa:
www.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Kino „Marzenie”
ul. Staszica 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 888 885
Strona internetowa:
www.tck.pl