« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

To-Polski Tarnów – online

9 kwietnia, 08:00 - 17:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie w każdym [interwale] dniu (dniach), które rozpoczyna się od 8:00am, powtarzając się do 9 kwietnia 2021.

Wystawa “TOPOLSKI Tarnów. Nasze lata ’90” zniknęła już z oferty Galerii TCK, za to otrzymała drugie życie! Jest dostępna za darmo… w Internecie.

Tarnowskie Centrum Kultury będące producentem niezwykłej wystawy podjęło się przeniesienia całej ekspozycji do Internetu. – Pomysł stworzenia specjalnej strony internetowej poświęconej wystawie, będącej jej kontynnuacją pojawił się już na etapie projektowania. Teraz gdy ekspozycja stacjonarna dobiegła końca przyszedł czas by go wdrożyć. W ten sposób wystawa zyskała drugie życie. Chcemy zachować pamiątkę po minionych czasach, które są częścią bogatej historii naszego miasta – uważa Tomasz Kapturkiewicz – Dyrektor TCK.
Wystawa jest już dostępna pod adresem internetowym www.topolskitarnow.pl.
Ekspozycja, na którą którą składa się blisko 1 300 wybranych fotografii autorstwa Pawła Topolskiego stanowi wirtualną opowieść o Polsce w latach dziewięćdziesiątych XX w. na przykładzie Tarnowa. Polska tamtych lat to szczególny okres w dziejach naszej Ojczyzny. Początki kształtowania się Państwa po upadku komunizmu. To czas przywracania normalności, ale także czas dynamicznych zmian i tworzenia samorządu lokalnego.

Wystawa była czynna od 18 września ub. roku do 8 marca 2021 r. W ostatnim dniu można było ją zwiedzić w towarzystwie autora Pawła Topolskiego. Ekspozycja w całości jest do obejrzenia w Internecie pod specjalnym adresem www.topolskitarnow.pl. Jest to pierwsza wystawa wyprodukowana przez Tarnowskie Centrum Kultury, która w formie cyfrowej czynna będzie za darmo i bezterminowo.

Szczegóły

Data:
9 kwietnia
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli