« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tomasz Wysocki „Początki”/„Smak wiśni”

13 grudnia 2023, 10:00 - 17:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie powtarza się co 1 tygodni/tydzień do 29 grudnia 2023 zaczynając się o 10:00am w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota.

5 zł – 7 zł

Tarnowskie Centrum Kultury oraz Leica Store & Gallery w Warszawie zapraszają na wystawę fotografii jednego z najbardziej interesujących polskich, młodych artystów Tomasza Wysockiego.
Galeria TCK wypełni się wielkoformatowymi, inscenizowanymi fotografiami dwóch wystaw „Początki” oraz „Smak wiśni”.       

Tomasz Wysocki
ur. 1990r., absolwent kierunku Fotografia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi (2018). Zajmuje się głównie fotografią inscenizowaną dającą możliwość kreowania „idealnych”, wyobrażonych światów. Każdy element planu fotograficznego jest precyzyjnie zaaranżowany, a fotografie są realizowane bez manipulacji obrazem czy fotomontażu.
Programów do obróbki obrazu artysta używa jedynie do podstawowego retuszu i korekcji kolorów. Prace Wysockiego przedstawiają zestawienia elementów plastycznych, takich jak kształty, faktury, odcienie kolorów. W połączeniu z miękkim światłem oraz zamrożonymi ruchami postaci, powstają obrazy bez śladu typowych dla fotograf ii środków wyrazu takich jak głębia ostrości,
wielość planów, decydujący moment czy przypadkowe zachowania postaci. Fotografie Wysockiego uciekają od ograniczeń jednego medium i pozostają na styku fotografii inscenizowanej i malarstwa.

Wydarzenie jest częścią inicjatywy promującej odrzucenie alkoholu i substancji psychoaktywnych jako formy spędzania wolnego czasu. Stanowi innowacyjny sposób na propagowanie zdrowego stylu życia, a także inspiruje do podejmowania wyborów nastawionych na rozwój osobisty, przyczyniając się do trwałego rozwoju zdrowego społeczeństwa.

Projekt współfinansowany z Budżetu Miasta Tarnowa.

Wystawa prezentowana w Galerii TCK, od 7  do 29 grudnia 2023 r. (z wyłączeniem dni świątecznych), więcej informacji na stronie: https://tck.pl/wydarzenia/161,wystawy-poczatki-oraz-smak-wisni
Bilety: 7 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Ekspozycja czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-18:00 oraz w soboty w godz. 10:00-17:00.

Szczegóły

Data:
13 grudnia 2023
Czas:
10:00 - 17:00
Koszt:
5 zł – 7 zł
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Tarnowskie Centrum Kultury
Rynek 5
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl