« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

V Dni Schuberta w Tarnowie

4 lutego, 18:00 - 19:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

One event on 4 lutego 2024 at 6:00pm

Wstęp wolny

Zapraszamy na cykl koncertów z utworami Franciszka Schuberta. Podczas V Dni Schuberta w Tarnowie zabrzmią jego solowe utwory fortepianowe i Sonaty skrzypcowe.

Podczas pierwszego wieczoru 28 stycznia pianistka Ewelina Panocha wykona jedno z Impromptu Schuberta i Sonatę fortepianową A-dur D664, a uzupełnieniem koncertu będzie wykonanie wraz z muzykami Filharmonii Krakowskiej słynnej Symfonii g-moll W. A. Mozarta w opracowaniu na kwartet fortepianowy.

Drugi wieczór zaplanowany jest na 4 lutego i wystąpi wtedy Duo Eufonico: Izabela Szlachta-Dowgiałło (skrzypce) i Olena Lechowicz (fortepian). Zespół zaprezentuje Sonaty skrzypcowe F. Schuberta i Sonatę “Wiosenną” L. van Beethovena.

Organizatorami wydarzenia jest Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie i Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Patronat honorowy objął Konsul Generalny Austrii, który zapowiedział swoją obecność podczas koncertu 4 lutego. Koncerty będą odbywały się w Sali koncertowej ZSM w Tarnowie o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
4 lutego
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Zespół Szkół Muzycznych
Telefon:
14 621 04 08
Email:
szkola@zsmuz.tarnow.pl
Strona internetowa:
http://zsmuz.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Sala Koncertowa Zespołu Szkół Muzycznych
Lippóczy’ego 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 621 04 08
Strona internetowa:
www.zsmuz.tarnow.pl