« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VIII Koncert Zaduszkowy

7 listopada, 18:00 - 20:00

45zł

Już w sprzedaży są bilety na VIII Koncert Zaduszkowy. Organizuje go Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wspólnie z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Bilety są do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie.

Koncert zaduszkowy odbędzie się po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie, zaplanowane na 7 listopada na głównej scenie teatru, będzie mieć dwie odsłony – o godz. 15.00 i o godz. 18.00.

W VIII Koncercie Zaduszkowym w Tarnowie wystąpią: Klezmorim Trio, Bartek Szu & Te Fajne Dziewczyny, zespół MONK, Milena Łącka, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest ponad 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Parkoszu.

 

Szczegóły

Data:
7 listopada
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
45zł
Kategoria:

Organizator

Stowarzyszenie “Ich Lepsze Jutro”
Telefon:
14 639 09 09
Email:
biuro@ichlepszejutro.pl
Strona internetowa:
www.ichlepszejutro.pl/

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
wwww.teatr.tarnow.pl