« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej

16 lutego, 19:00 - 21:30

40 zł – 180 zł

OFERTA SPECJALNA: BILETY OD 40 ZŁ 

Tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia. Podczas Walentynkowego Koncertu Muzyki Filmowej usłyszymy plejadę polskich gwiazd estrady w akompaniamencie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę czasową:
Ceny biletów: od 40 PLN
Kup bilet: www.bit.ly/KoncertWalentynkowy

Zapraszamy na walentynkowy koncert, jakiego jeszcze nie było! 16 lutego 2020 roku w nowo otwartej hali widowiskowo sportowej Jaskółka w Tarnowie odbędzie się koncert pełen miłosnych uniesień. Walentynkowy Koncert Muzyki Filmowej bilety już w sprzedaży.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej wykona najwspanialsze utwory z filmowych produkcji, w których bohaterowie przeżywali swoje prawdziwe Love Story. Usłyszymy utwory z takich filmów jak: Titanic, Król Lew, Piękna i bestia, Gladiator, Cztery wesela i pogrzeb. Z pewnością zadziwi i rozśmieszy nas ścieżka z filmu Żandarm się żeni z Louisem de Funesem w roli głównej oraz wiele innych wspaniałych melodii.

Koncert odbędzie się z udziałem wielu artystów: orkiestry symfonicznej, potężnego chóru, tancerzy, wspaniałych wokalistów takich jak: Albert Memeti, Michał Gasz, Agnieszka Twardowska, Beata Ogiela, Gabriela Grzybacz oraz głównej gwiazdy wieczoru – Beaty Kozidrak, która od wielu już lat zachwyca swoim wspaniałym głosem. Beata wykona swoje największe przeboje takie jak: „Rzeka marzeń”, „Szklanka wody”, „Myśli i słowa”, „Ta sama chwila” czy „Biała Armia” w wersji symfonicznej – to będzie prawdziwa muzyczna uczta.

Na scenie zaprezentują się również utalentowani soliści m.in.:

Gabriela Grzybacz i Beata Ogiela – dobrze zapowiadające się młode artystki o pięknych głosach
Agnieszka Twardowska – uczestniczka wielu programów talent show m.in. The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi znajomo, debiutantka na Festiwalu w Opolu w 2017 roku
Albert Memeti – wielokrotnie wyróżniany nagrodami tenor współpracujący z wieloma filharmoniami w Polsce, którego głos z pewnością pozostanie w pamięci uczestników na długo
Michał Gasz – finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m. in. XLII KFPP Opole – Debiuty, Top Trendy, Sopot Hit Festival 2009, Rock for People, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia, laureat Szansy na Sukces

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej to jedna z największych orkiestr symfonicznych w Polsce. Ponad 70 muzyków występuje pod przewodnictwem Maestro Przemysława Pasternaka od 2011 roku i jako pierwsza w Polsce zajmuje się utworami największych światowych dzieł kinematografii. W ciągu tych kilku lat towarzyszyła na scenie takim artystom jak: Andrea Boccielli, Alessandro Safina, 2Cellos, Beata Kozidrak, Kayah, Urszula, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny i wielu innym.

Bilety kupisz tutaj:

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na koncert. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej – zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem.
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się  na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl  
  • Bilety Premium: miejsca z bardzo dobrą widocznością i bliskością sceny 
  • Bilety VIP: najlepsze miejsca przed sceną gwarantujące najlepszą widoczność.

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
19:00 - 21:30
Koszt:
40 zł – 180 zł
Kategoria:

Miejsce

Arena Jaskółka Tarnów
ul. Traugutta 3B
Tarnów, Polska - małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 639 30 38
Strona internetowa:
www.tosir.com.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli