Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

„Wszystko albo nic”

12 października, godz. 18:00 - 20:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every day that begins at 6:00pm, repeating until 13 October 2019

20zł
Długo wyczekiwana premiera koncertu „Wszystko albo nic”, a zarazem oficjalne otwarcie Najmniejsza Scena Świata (NSŚ), już w ten weekend!
Nowe miejsce na kulturalnej mapie Tarnowa zaprasza na niezwykłe wydarzenie – koncert duetu Szpetni (Dawid Mik i Filip Kot) z piosenkami aktorskimi i poetyckimi, przeplatany listami dwóch wybitnych postaci polskiej muzyki – Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory – które czytane będą przez młodych tarnowskich artystów – Kacper Rokosz i Magdalena Tryba.
Wstęp – 20 zł
Rezerwacja miejsca możliwa jest za pośrednictwem maila: najmniejszascenaswiata@gmail.com lub przez profil Najmniejszej Sceny Świata na Facebooku:

Karty Wstępu będą również do nabycia na Najmniejszej Scenie Świata (Rynek 9/5) bezpośrednio przed koncertami (12.10 i 13.10) od godz. 17.00.

O NAJMNIEJSZEJ SCENIE ŚWIATA
Najmniejsza Scena Świata to najnowsza i do tej pory największa inicjatywa Fundacja Impuls Rozwoju. Zakłada ona stworzenie unikatowego miejsca do wymiany doświadczeń artystycznych zarówno znanych postaci ze świata sztuki, których nazwiska rozpoznawane są w całej Polsce, jak i miejscowych, tworzących w nurcie alternatywnym.
Jako jedna z niewielu organizacji w Tarnowie NSŚ swoje działania kieruje przede wszystkim do ludzi młodych – studentów i osób pracujących, ale nie zamyka się na inne grupy wiekowe. Jej twórcy pragną, aby ta kameralna przestrzeń wypełniła się nie tylko pasjonatami muzyki poetyckiej i kunsztu słowa, ale także ludźmi ciekawymi nowych doświadczeń i lubiącymi eksperymenty kulturalne. Rzadko się zdarza, aby widz miał możliwość tak bliskiego kontaktu z artystą, który znajduje się na scenie.

Szczegóły

Data:
12 października
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
20zł
Kategoria:

Organizator

Fundacja Impuls Rozwoju
Telefon:
572621110
Email:
fundacja@impulsrozwoju.pl, dawid.mik@impulsrozwoju.pl
Strona internetowa:
www.impulsrozwoju.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Najmniejsza Sceana Świata
Rynek 9/5
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/NajmniejszaScenaSwiata/about/?ref=page_internal