« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

X Koncert Zaduszkowy

12 listopada, 17:00 - 19:00

60 zł

X KONCERT ZADUSZKOWY

Już po raz dziesiąty Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zaprasza na koncert zaduszkowy. Tym razem odbędzie się on w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, które jest współorganizatorem wydarzenia. Bilety są już w sprzedaży.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 12 listopada o godz. 17.00. W programie dwuczęściowego wydarzenia muzycznego znalazły się utwory, które pojawiły się już podczas poprzednich edycji. – Wybraliśmy przeboje ostatniego 10-lecia, ale też przygotowujemy ciekawe aranżacje utworów, których wykonawcy odeszli w ostatnim roku – zapowiadają organizatorzy.

Na scenie Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie pojawią się: Magdalena Piwowarczyk, Milena Łącka, Con Affetto, Bartek Szu & Te Fajne Dziewczyny, zespół MONK, Paweł Mazur i Piotr Kita. Na gitarze jak zawsze zagra Stanisław Migała, a na instrumentach perkusyjnych Bartek Roju Rojek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Z uwagi na jubileuszową edycję przygotowano mnóstwo niespodzianek muzycznych i nie tylko. Bilety w cenie 60 zł są do kupienia wyłącznie w biurowcu Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnowie przy ul. Józefa Szujskiego 66 na parterze. Kasa jest czynna od poniedziałku do czwartku od 7.00 do 18.30, a w piątek od 7.00 do 16.00.

Koncert Zaduszkowy to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Od blisko 20 lat organizacja pomaga dzieciom z niepełną sprawnością. Stowarzyszenie prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z niepełnosprawnościami, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Parkoszu.

Dochód z tegorocznego koncertu zostanie przeznaczony na organizację zajęć terapeutycznych dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Szczegóły

Data:
12 listopada
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
60 zł
Kategoria:

Organizator

Stowarzyszenie “Ich Lepsze Jutro”
Telefon:
14 639 09 09
Email:
biuro@ichlepszejutro.pl
Strona internetowa:
www.ichlepszejutro.pl/

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl