« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Zobacz”

9 lutego 2022, 10:00 - 18:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie w każdym [interwale] dniu (dniach), które rozpoczyna się od 10:00am, powtarzając się do 28 lutego 2022.

Wstęp wolny

„Zobacz” to tytuł pierwszej wystawy, która będzie prezentowana we wnętrzach nowo otwartego Multimedialnego Centrum Artystycznego przy ul. Wałowej 25. Tematem przewodnim będą oczy. Wystawę będzie można oglądać od niedzieli, 30 stycznia do końca lutego.

Inspiracją do stworzenia wystawy było tegoroczne hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Przejrzyj na oczy”. Orkiestra będzie zbierać w tym roku fundusze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce. Inaugurację wystawy zaplanowano 30 stycznia (w dniu 30. finału WOŚP). Prace tarnowskich artystów będą prezentowane w formie tradycyjnej oraz multimedialnej. W ostatnią niedzielę stycznia będzie je można zobaczyć od godz. 12 do 18. W programie znalazł się kameralny koncert – na gitarze akustycznej zagra Wojtek Jackowiec. Ze względu na obowiązujące obostrzenia, muzyk będzie grał od godz. 14 do 17 – tak, by wszyscy chętni mieli możliwość posłuchać gitarowych brzmień.

Tego dnia przy ul. Wałowej będzie działał punkt dla wolontariuszy, gdzie będą mogli otrzymać gorącą kawę, herbatę, ciasto oraz zagrzać się podczas zbierania pieniędzy do puszek.

Wystawę „Zobacz” można odwiedzić w poniedziałek, środę, czwartek od godz. 10 do 18, a w niedzielę od 14 do 18.

Przypomnijmy, że Multimedialne Centrum Artystyczne to nowe miejsce na mapie Tarnowa, które ma spełniać nie tylko funkcję kulturalną, ale i społeczną. Regularnie spotykają się tu seniorzy z Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej. Obecnie tworzony jest grafik wydarzeń artystycznych na ten rok, w programie szykowana jest m.in. multimedialna niespodzianka na Dzień Kobiet.

Szczegóły

Data:
9 lutego 2022
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Biuro Wystaw Artystycznych
Telefon:
14 6888820-21
Email:
biuro@bwa.tarnow.pl
Strona internetowa:
www.bwa.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Multimedialne Centrum Artystyczne
Wałowa 25
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bwa.tarnow.pl