« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ada Jarczyk – spotkanie z podróżniczką

31 sierpnia, 18:00 - 20:00

wstęp wolny

Koniec sierpnia wydaje się być idealnym czasem na podsumowanie wakacyjnych podróży, dlatego też 31 sierpnia o godzinie 18:00 w przestrzeni Bema20 zagości podróżniczka Ada Jarczyk.

Spotkanie “Utknąć w Wenezueli na pandemię, czyli mój rok w Caracas”.

Ada miała tylko na chwilę wpaść do Caracas i zaraz wracać do Polski. Wybuchła pandemia i tak oto utknęła w jednym z najniebezpieczniejszych miast na świecie. Odwołane loty, zamknięte granice i kwarantanna, spowodowały, że zaczęła prowadzić kanał na YouTube pod nazwą Gonna Travel i pokazywać nam Caracas, które stało się jej domem aż na 14 miesięcy. Dzięki temu dzisiaj będziemy mogli posłuchać tego jak wygląda codzienne życie w kraju dotkniętym kryzysem i hiperinflacją, czy Caracas rzeczywiście jest tak niebezpieczne jak mówią, i co w Wenezueli robią polskie hot-dogi.


Ada już od kilku lat jest w drodze, a najwięcej czasu spędziła w Ameryce Łacińskiej. Lubi podróżować bez pośpiechu i bez planu, a w podróży fascynują ją nie tylko same miejsca, ale przede wszystkim ludzie, których spotyka na swojej drodze. Kiedyś wierzyła, że znajdzie szczęście na drugiej stronie świata, a dzisiaj wie, że po szczęście trzeba podróżować do wewnątrz siebie. Pomaga jej w tym poznawanie tradycji i rytuałów kultywowanych przez rdzennych mieszkańców.

 

Szczegóły

Data:
31 sierpnia
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
wstęp wolny
Kategoria:

Organizator

Bema20
Telefon:
508-314-922
Email:
galeria@bema20.pl
Strona internetowa:
www.bema20.pl

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce

Bema 20
ul. Bema 20
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
508-314-922
Strona internetowa:
www.bema20.pl