Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Janusz Yanina Iwański

3 marca 2018, godz. 18:00 - 20:00

25zł - 30zł

„Piosenki Polskie. Ocalić od zapomnienia”. Janusz Yanina Iwański – koncert

Zapraszamy na koncert, do którego idealnie pasuje kultowe zdanie z filmu „Rejs”: „Lubimy słuchać melodii, które już raz słyszeliśmy”. Koncertowy wehikuł czasu. Uwielbiasz polską muzykę lat 70-tych i 80-tych? Podczas tego koncertu przeniesiesz się wehikułem czasu do chwil, kiedy w rozgłośniach radiowych i telewizji królowały takie nazwiska jak: Krzysztof Klenczon, Czesław Niemen, Ryszard Nalepa, Marek Grechuta, Mira Kubasińska czy Marek Jackowski!

Janusz YANINA Iwański razem ze swoim zespołem zagra m.in.: „Oprócz błękitnego nieba”, „Ocalić od zapomnienia”, „Tolerancja”, „Świat w obłokach”, „Modlitwa”, „Biały Krzyż”. Nie zabraknie oczywiście „Wielkiego podzielenia” oraz kilku innych autorskich piosenek z ostatniej płyty ‚,Kręci się”.

Janusz YANINA Iwański
Znany jest szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych w kraju, a także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE. Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:
Dariusz Bafeltowski – gitary, głos (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)
Przemysław Pacan – cajon, instrumenty perkusyjne, głos ( współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)
Agnieszka Djatri Kural – bass ( współpraca m.in. z Markiem Jackowskim & The Goodboys, Warszal, Kingdom Waves)

Informacje / Bilety:
Data: 3 marca 2018 r., godz. 18:00
Bilet: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Antresola: miejsca nienumerowane
Sprzedaż i informacje: Kasa CSM – tel. 14 633 46 04
Rezerwacja biletów ważna 3 dni

Szczegóły

Data:
3 marca 2018
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
25zł - 30zł
Kategoria:

Organizator

Centrum Sztuki Mościce
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl