« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Skubas “W ogień” – Duet Akustycznie

11 maja, 19:00 - 21:00

30 zł

Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o braku miłości powraca z czwartym studyjnym albumem zatytułowanym „W ogień”. Na koncercie nie zabraknie świetnie przyjętych singli „Co i tak nadejdzie”, „Rdza” oraz „W ogień” a także premierowo wykonanych utworów zawartych na albumie. W ogień” to płyta o odcieniach miłości. Ogień to symbol ciepła, życia, przetrwania, ale także spalania się, pożądliwości, nietrwałości. Z drugiej strony – ogień wieczny to miłość, która nigdy nie gaśnie.

Od czasu debiutu Skubas zagrał wiele tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, szerszej publiczności dał się poznać dzięki wydanemu w 2012 roku autorskiemu albumowi „Wilczełyko”. Dyskografię Artysty uzupełniają albumy Brzask” (2014 r.)  Duch” z 2020 roku, oraz właśnie wydana płyta W ogień” (luty 2024 r.).

Bilety w przedsprzedaży od 9 kwietnia 2024 r. w cenie 30 zł dostępne on-line oraz na godzinę przed koncertem w kasie Amfiteatru (ul. Kopernika 2).

Szczegóły

Data:
11 maja
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
30 zł
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Amfiteatr Letni
ul. Kopernika 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14