« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

3 marca, 11:00 - 12:30

wstęp wolny

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego w Tarnowie serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 6-12 lat na spotkanie z autorką “Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek” – Justyną Bednarek.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 3 marca 2024 r. o godzinie 11:00 w Filii nr 17 w Domu Kultury “Westerplatte”, przy ul. Westerplatte 8a.

Wstęp wolny

 

JUSTYNA BEDNAREK
Urodzona w 1970 w Warszawie – polska dziennikarka i autorka książek dla dzieci, absolwentka romanistyki.
Absolwentka Szkoły Muzycznej 1. st. im. Karola Szymanowskiego w Warszawie, wydziału Filologii Romańskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.
Przez wiele lat pracowała jako redaktorka pism kobiecych. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, wydane w 2015 roku przez Poradnię K, są jej powrotem do literatury dziecięcej. Zilustrowane przez Daniela de Latour, Skarpetki zdobyły kilka nominacji i nagród. W roku 2016 ukazały się jej dwie kolejne książki: „Pięć sprytnych kun” z ilustracjami Daniela de Latour oraz „W to mi graj. Bajki muzyczne”, z malarskimi grafikami Józefa Wilkonia. Wszystkie pozycje opublikowała Poradnia K. W marcu 2017 roku ukazała się druga część skarpetkowej sagi, pod tytułem „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)”, ponownie zilustrowana przez Daniela de Latour. W planach jest realizacja serialu animowanego inspirowanego książką.

Cyt. za wikipedia (dostęp 1.02.2024 r.)

Szczegóły

Data:
3 marca
Czas:
11:00 - 12:30
Koszt:
wstęp wolny
Kategoria:
Strona internetowa:
https://www.biblioteka.tarnow.pl/wydarzenia/justyna-bednarek

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego
Telefon:
14 6888023 w. 28
Strona internetowa:
www.biblioteka.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
dzieci

Miejsce

Dom Kultury Westerplatte 8a
Westerplatte 8a
Tarnów, Polska - małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map