« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„TARgi TARnów”

6 kwietnia, 10:00 - 15:00

Udział bezpłatny

Miłośniku książek! Przynieś książki z własnej kolekcji i wymień je na inne bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze jednocześnie oszczędzając środowisko.

6 kwietnia 2024 roku w Czytelni Naukowej z Czytelnią Czasopism Bieżących przy ul. Krakowskiej 4 w Tarnowie odbędą się targi książek „TARgi TARnów”, podczas których wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie wymienić swoje książki na inne dostępne na miejscu pozycje. Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 15.00

Ideą przewodnią tego wydarzenia jest promowanie czytelnictwa, działanie proekologiczne dzięki nadaniu już przeczytanym książkom „drugiego życia” oraz budowanie więzi między czytelnikami.

Chcąc zachęcić do udziału w evencie czytelników różnych narodowości organizatorzy zadbali o pozycje nie tylko w języku polskim ale również angielskim oraz ukraińskim.

Regulamin wydarzenia dostępny jest na mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555563423476 oraz https://www.instagram.com/zwzt.targi_tarnow?igsh=OHVpNnlqYnJyNzJ0.

Wydarzenie realizowane jest w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii” przy wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa, Fundacji Powszechnego Czytania oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Pomysłodawcami tego wydarzenia są uczniowie pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie, których łączy pasja czytelnictwa i szacunek do książek.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Czas:
10:00 - 15:00
Koszt:
Udział bezpłatny
Kategoria:

Miejsce

Czytelnia Czasopism Bieżących
ul. Krakowska 4 (parter)
Tarnów, 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 688 80 21/22 w. 22

Other

Odbiorcy
wszyscy