« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teatr Akt “Poza czasem” | TARNOC

27 sierpnia, 20:00 - 22:00

wstęp wolny

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie serdecznie zaprasza na wyjątkowy spektakl plenerowy Teatru Akt „Poza czasem” 27 sierpnia, na dziedzińcu przed pływalnią Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie, o godz. 20:00 w ramach projektu Tarnów – Nowe Spojrzenie.

POZA CZASEM to metafora podróży w czasie, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami.  Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem pozwala spełnić swe marzenia, stać się na chwilę kimś innym. To moment, w którym możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas.

Istotą podróży jest droga, a nie dotarcie do celu.

Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z energetyczną muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.

Reżyseria – Agnieszka Musiałowicz i zespół

Scenografia – Tomasz Musiałowicz, Hektor Werios

Muzyka – Dominik Strycharski / vocal performance i Grzegorz Szyma / DJ

Produkcja – Teatr Akt

Występują: Agnieszka Musiałowicz, Karolina Banaszek, Katarzyna Stefanowicz, Marek Kowalski, Krzysztof Skarżyński, Maciej Czarski, Antoni Borodziuk, Maciej Musiałowicz

Światła – Adam Sztorc

Miejsce: Dziedziniec przed pływalnią Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie

Termin: 27 sierpnia, godz. 20:00

Wydarzenie niebiletowane – wstęp wolny

Cykl wydarzeń TARNOC jest częścią projektu TARNÓW NOWE SPOJRZENIE, którego głównym prowadzącym jest Miasto Tarnów. Wydarzenie sfinansowano ze środków Funduszy Norweskich w ramach Programu Rozwój Lokalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Szczegóły

Data:
27 sierpnia
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie
ul. Mickiewicza 8
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli