« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Funduszy Europejskich – koncert HEY

5 czerwca 2016, 12:00 - 22:00

Wstęp wolny

1342Już po raz drugi festiwalowa scena zagości w Tarnowie. Tak jak w ubiegłym roku, zachęcamy do wspaniałej zabawy, zarówno dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekać będzie, m.in. bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami, a na starszych konkursy z nagrodami oraz funduszowe stoiska. Gwiazdą wieczoru w Tarnowie będzie zespół HEY.
Przed głównym koncertem usłyszymy młodych tarnowskich muzyków w projekcie “The best of the best”. Wystąpią: Sławek Ramian, Magdalena Stalmach, Jarek Tucki, Agata Łabno i Natalia Baj.

Małopolska myśli o Tobie! 🙂

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, które łączą w sobie świetną zabawę dla całej rodziny, dobrą muzykę oraz sporą dawkę informacji (podanych w bardzo atrakcyjny sposób) o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Już po raz drugi – od maja do sierpnia – Festiwal będzie gościł w 5 miastach Małopolski: Nowym Targu, Tarnowie, Myślenicach, Oświęcimiu oraz Olkuszu.

Miliony atrakcji

Dla uczestników Festiwalu przygotowaliśmy wiele atrakcji! Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach będą prezentować się wystawcy, którzy sięgnęli po unijne dotacje i zrealizowali ciekawe projekty. Dla wszystkich odwiedzających zaproponują liczne aktywności, takie jak: zabawy interaktywne, warsztaty, prezentacje, porady medyczne, degustacje własnych wyrobów oraz wiele innych.

porady nt. unijnych dotacji…

Wszyscy zainteresowani unijnymi dotacjami będą mogli skorzystać z porad, szkoleń i warsztatów organizowanych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich.

artyści i muzyka na żywo…

Na festiwalowej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz utalentowani artyści z Małopolski.

frajda dla maluchów…

Na najmłodszych czekać będzie bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami i wieloma atrakcjami przygotowanymi przez profesjonalnych animatorów.

zabawy, konkursy i nagrody…

Dla wszystkich, którzy lubią rywalizację, przygotowaliśmy liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Świetna zabawa gwarantowana!

Kalendarz imprez:

  • 15 maja – Nowy Targ (Rynek) – gwiazda: Zakopower
  • 5 czerwca – Tarnów (Rynek) – gwiazda: HEY
  • 12 czerwca – Myślenice (Rynek) – gwiazda: Afromental
  • 7 sierpnia – Oświęcim (Rynek) – gwiazda: Dawid Podsiadło
  • 21 sierpnia – Olkusz (Rynek) – gwiazda: Zakopower

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, z sukcesem zrealizowałeś swój projekt, zgłoś się do udziału w Festiwalu Funduszy Europejskich jako Wystawca.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

 

Szczegóły

Data:
5 czerwca 2016
Czas:
12:00 - 22:00
Koszt:
Wstęp wolny
Kategoria:

Miejsce

Rynek
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska + Google Map