Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Inside Jokers, Casino

29 marca, godz. 19:00 - 21:00

20zł

Inside Jokers i The Cassino w Tarnowskim Centrum Kultury!

Koncert odbędzie się 29 marca w Piwnicach TCK. Będzie to połączenie brzmień dwóch młodych zespołów. Nie zabraknie koncertowej energii, powiewu świeżości i niekonwencjonalnych aranżacji!

Na pewno jest to propozycja, którą warto się zainteresować. Chłopaki z The Cassino przyjeżdżają do nas, aż z okolic Bałtyku, a okazja aby usłyszeć ich na żywo w tej części kraju, może się szybko nie powtórzyć. Jest to również niebywała szansa, aby posłuchać zespołu Inside Jokers, który wywodzi się z Tarnowa, a na co dzień rozsiany jest od Katowic przez Łódź i Sochaczew, aż do Londynu.

– Inside Jokers –
Inside Jokers to zespół składający się z trzech młodych artystek, które połączyła wspólna pasja do muzyki oraz poczucie humoru! Od niedawna w składzie znajduje się także Mateusz Panasiuk, młody, zdolny perkusista grający także w innych formacjach, m. in. w zespole Graphotype.

Zespół Inside Jokers zadebiutował w 2017 roku – 1 stycznia wypuszczając w eter swój pierwszy utwór – Humanzoo, a parę miesięcy później występując w piwnicach TCK. Od tego czas odbyło się parę innych koncertów, m. in. w Absurdalnej w Katowicach czy w klubie Awaria w Krakowie. Światło dzienne ujrzał również drugi autorski utwór – Oregano. Inside Jokers kochają muzykę soul, jazz, szeroko rozumiany pop, funk. W swoich utworach starają się łączyć te style i kreatywnie podchodzić do muzyki.

– The Cassino –
Zespół THE CASSINO powstał w 2013 roku w Braniewie z inicjatywy Piotra Dawidka i Huberta Wiśniewskiego. Projekt dwuosobowy (perkusja, gitara/wokal), potem poszerzony o basistę zaczął nabierać tempa po występie w 11 edycji programu Must Be The Music. „Facet na wokalu wspaniały” – mówił o Hubercie Adam Sztaba. Od początku grając własną muzykę, eksperymentując z rockiem, bluesem i indie zyskali uznanie na wielu polskich festiwalach. Debiutancka EP „The Cassino” została wydana w 2017 roku.
W połowie 2018 roku do zespołu dołączył nowy basista – Michał Badecki, natomiast jesienią The Cassino mieli okazję wystąpić w Studio Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w ramach konkursu „Start NaGranie”. Aktualnie zespół pracuje nad wydaniem kolejnej EP pod tytułem „Zima”, tym razem z tekstami w języku polskim.
Dotychczas ukazał się z niej tytułowy singiel, natomiast premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku.

Bilety na koncert, w cenie 20zł można nabyć na stronie www.tck.pl lub w biurze obsługi TCK – Rynek 5.

 

Szczegóły

Data:
29 marca
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
20zł
Kategoria:

Organizator

Tarnowskie Centrum Kultury
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Tarnowskie Centrum Kultury
Rynek 5
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6888888
Strona internetowa:
www.tck.pl