Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To event minęło.

Irlandzkie granie – Drake

18 marca, godz. 17:00 - 19:00

25zł - 30zł

Szósta odsłona spotkań mieszkańców Tarnowa z muzyką irlandzką. Na małej scenie CSM zaprezentuje się zespół DRAKE z autorskim programem najpopularniejszych irlandzkich melodii i pieśni morza. Nie zabraknie opowieści, wspomnień i ciekawostek rodem z Zielonej Wyspy. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy muzyki spod znaku wiatru, wody i przygody.

Występy DRAKE to muzyczna podróż przez folkowe utwory irlandzkie, żywiołowe piosenki o tematyce marynistycznej a także ciekawe interpretacje muzyki tradycyjnej. W warstwie słownej znajdują się również opowieści o morskich żywiołach i ludzkich emocjach.

Zespół Drake zaprezentuje się w składzie: Sławek Bielan – wokal, bodhran; Andrzej Drzastwa – gitara basowa; Wojciech Kotas – whistle, dudy, harmonijka, wokal; Piotr Pala – gitara elektroakustyczna, irish bouzouki, mandolina; Bartłomiej Wręczycki – akordeon

Zespół mówi sam o sobie: „Nasza muzyka to podróż przez wzburzony ocean, i zielone celtyckie wzgórza. W swoich tekstach zabieramy słuchacza na pokład starego żaglowca, i do pełnej gwaru tawerny w jednym z tysięcy portów, które razem odwiedzimy”.

Wieczór jest organizowany z okazji Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii.


18 marca 2018 r., godz. 17.00
Bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
Antresola:
miejsca nienumerowane

Szczegóły

Data:
18 marca
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
25zł - 30zł
Kategoria:

Organizator

Centrum Sztuki Mościce
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl