« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Jubileuszowy z okazji 30-lecia Teatru Tuptusie

17 grudnia 2022, 18:00 - 19:30

Udział bezpłatny
Już od 30 lat na różnych scenach w całym kraju oglądać można młodszych i starszych artystów tarnowskiego Teatru Tuptusie, a w ich spektaklach ważną rolę odgrywa muzyka. Zapraszamy na szczególny, jubileuszowy koncert!
17 XII 2022 r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie będzie można usłyszeć wybrane piosenki pochodzące z różnych przedstawień z lat 2003-2012. Zaśpiewają dla Państwa: Agata Łabno, Sławomir Ramian, Michał Przerwa-Tetmajer, Majka Pabian, Katarzyna Gurgul, Małgorzata Gaweł i Agnieszka Hajduga. Artystom towarzyszyć będą tarnowscy muzycy: Piotr Niedojadło, Rafał Łępa, Grzegorz Nosek i Maciej Boryczka. Nad całością czuwa Grzegorz Gawlik — kompozytor i autor tekstów piosenek.
W muzycznej historii Tuptusiów z tego okresu pojawiły się utwory, które żyją również poza teatralną sceną. Jedną z nich jest — najbardziej rozpoznawalna — “Piosenka róży” z musicalu zrealizowanego w 2004 roku. Zaśpiewana wówczas przez Igę Poradę, do dzisiaj bije rekordy popularności w serwisach internetowych. Podczas sobotniego koncertu usłyszą Państwo premierowe wykonanie nowej, odświeżonej wersji. Zaproszenie do wykonania i nagrania nowej “Piosenki róży” przyjęła Agata Łabno, a produkcją muzyczną zajął się Rafał Łępa. Serdecznie zapraszamy!
Tytuł koncertu pochodzi z finałowej piosenki musicalu “DISCOperon” z 2012 roku. Jest to skierowane do wszystkich zaproszenie-prowokacja, aby z jednej strony na chwilę się zatrzymać w codziennym pędzie, a z drugiej, by w dobrym nastroju spędzić wieczór i przeżyć razem z nami to wyjątkowe wydarzenie!
Rezerwacja darmowych wejściówek: tel. 602 50 37 13 lub wiadomość prywatna do oficjalnego profilu Teatru Tuptusie.
Miejsca są zarezerwowane dopiero w momencie potwierdzenia zapisu.

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2022
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
Udział bezpłatny
Kategoria:

Other

Odbiorcy
wszyscy

Miejsce

Teatr im. L.Solskiego
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6221251
Strona internetowa:
wwww.teatr.tarnow.pl