« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

One Night in Havana Salsa Latina

13 lutego, 19:00 - 21:00

5 zł
Juan Carlos Hechavarria i Yaremi Alfonso De Las Mercedes Kordos oraz Morningstar Orchestra
karnawałowy koncert online
13 lutego 2021 r., godz. 19:00
One Night in Havana to niezapomniana muzyczna podróż na słoneczną Kubę! Koncert w sam raz na ostatni dzień karnawału i na Walentynki!
Dobra zabawa we własnym domu – zapraszamy na koncert online!
Yaremi de las Mercedes Kordos to hawańska wokalistka i instrumentalistka. W jej repertuarze znajdują się zarówno przepiękne, romantyczne melodie, jak i gorące rytmy rodem z Karaibów.
Urodzona na Kubie. Ukończyła Konserwatorium Muzyczne, gdzie studiowała gitarę klasyczną i wokal. Tam też koncertowała u boku zespołów takich jak El Muso y su Gran Sonora, Huracan del Caribe, Nelson Manuel y la Corte. Współpracowała z Buena Vista Social Club i reprezentowała Kubę na Cultural Festival of Ceiba w meksykańskim mieście Tabasco.
Do Polski przyjechała w 2004 roku na zaproszenie Jose Torresa. We wspólnym projekcie – Havana Dreams, nie tylko śpiewa, ale także gra na instrumentach perkusyjnych. Artystka nie boi się łączyć swojego stylu z odmiennym brzmieniem innych artystów. Dowodem na to są koncerty i nagrania w towarzystwie m.in. Orkiestry Symfonicznej z Wrocławia, eM Band, czyli Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna oraz popowego wokalisty Marcina Czerwińskiego. Swój talent prezentowała w wielu filharmoniach i operach w Polsce – Operze Leśnej, Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu czy Sali Kongresowej.
Juan Carlos Hechavarria – znana kubańska osobistość, jeden z piękniejszych głosów son z Hawany, były wokalista słynnej kubańskiej orkiestry Klimax, słowik muzyki kubańskiej
W Polsce od kilku lat znany, ceniony i podziwiany jako wokalista solista zespołu Jose Torres & Havana Dreams.
Morningstar Orchestra to jedna z najciekawszych orkiestr rozrywkowych w Polsce. W skład Orkiestry wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci oraz wykładowcy akademii muzycznych oraz laureaci prestiżowych festiwali jazzowych. Orkiestra posiada rozległy gatunkowo repertuar od standardów muzyki jazzowej, poprzez rock, pop hits, latino, swing, aż po muzykę gospel oraz aranżacje największych światowych hitów muzycznych.
BILETY / INFORMACJE:
Data: 13 lutego 2021 r., godz. 19:00
Bilety: 5 zł
Bilety zakupione online nie podlegają zwrotowi
Kasa CSM, godziny otwarcia i kontakt:
– tel.: 14 633 46 04, mail: kasa@csm.tarnow.pl
– poniedziałek – piątek, w godzinach 10:00 – 20:00
– w okresie zawieszenia działalności możliwy wyłącznie kontakt telefoniczny i mailowy

Szczegóły

Data:
13 lutego
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
5 zł
Kategoria:

Organizator

Centrum Sztuki Mościce
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl

Other

Odbiorcy
młodzież, dorośli

Miejsce

Centrum Sztuki Mościce
Traugutta 1
Tarnów, małopolskie 33-101 Polska
+ Google Map
Telefon:
14 6334600
Strona internetowa:
www.csm.tarnow.pl